Aspersa

Sprawdź nasz sklep z kosmetykami opartymi na bazie śluzu ślimaka.

Sprawdź

Początek Twojej historii ślimakowej

Osobom zainteresowanym gatunkiem ślimaków Helix aspersa Müller hodowla Aspersa Snails International ma wiele do zaoferowania. W ofercie naszej hodowli znajduje się zestaw startowy, który zainteresuje przede wszystkim pasjonatów pragnących w przyszłości poświęcić się towarowej hodowli ślimaków w gatunku Helix aspersa Müller. Niewielka liczba osobników na początek pomoże rozpocząć przygodę z hodowlą. Ułatwi poznanie biologii ślimaków, sposobu ich reprodukcji, inkubacji jaj, wzrostu młodych oraz pozwoli przeprowadzić podstawowe zabiegi związane z zachowaniem reproduktorów. W naszej ofercie proponujemy komplet zawierający 150 reproduktorów z wyjątkowego gatunku Helix aspersa Müller. Co więcej, każdy zestaw posiada wiele dodatków, które wzbogacą hodowlę i ułatwią pracę.

Dla przyszłych hodowców poszukujących odpowiedniego zestawu startowego, który nie tylko ułatwi założenie własnej hodowli, ale też dostarczy dodatkowych elementów potrzebnych do dbania o ślimaki z gatunku Helix aspersa Müller hodowla Aspersa Snails posiada niezwykle ciekawą ofertę. Używając specjalnych dodatków dla gatunku Helix aspersa Müller hodowle będą rozwijały się w sposób prawidłowy, zapewniając satysfakcję i wiele powodów do radości.

Konsultacje z naszą hodowlą dają gwarancję ciągłego wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów, nawet na początkowym etapie rozwoju biznesu. Służymy radą, ponieważ świetnie znamy się na ślimakach z gatunku Helix aspersa Müller Hodowla Aspersa Snails International to zespół profesjonalistów, któremu warto zaufać!

Oferta skierowana jest do osób, które chcą w przyszłości zająć się towarową hodowlą ślimaków, ale myślą zacząć od niewielkiej ilości, by przekonać się jak w rzeczywistości wygląda biologia ślimaków, ich reprodukcja, inkubacja jaj, wzrost maluchów oraz zbiór, suszenie i hibernacja reproduktorów.
Przedmiotem tej aukcji jest komplet REPRODUKTORÓW ślimaków z gatunku Helix aspersa Muller składający się z 150 sztuk każdy, plus dodatki!

Bogaty zestaw

W skład całego kompletu wchodzą:
•    150 sztuk ślimaków Helix aspersa Muller zdolnych do reprodukcji
•    1,30 kg paszy pełnoporcjowej przeznaczonej dla reproduktorów oraz małych ślimaczków a także dla tuczu ślimaków po 60 dniu życia.
•    specjalnie przygotowaną ziemię do inkubacji jaj
•    specjalną ziemię do znoszenia jaj
•    pojemnik do inkubacji jaj
•    pojemnik do znoszenia jaj
Ślimaki są żywe i zahibernowane. Z tej ilości reproduktorów można dochować się stada podstawowego w ilości 15000 szt.

CENA: Tylko 399 zł !

Zamówić można pod poniższym linkiem:

Zestaw startowy hodowcy ślimaków (STARTER-KIT)