Aspersa

Sprawdź nasz sklep z kosmetykami opartymi na bazie śluzu ślimaka.

Sprawdź

Pasza AspersaVital+


Pasza dla ślimaków

Znalezione obrazy dla zapytania iso 22000Każdy, kto myśli o wprowadzeniu na swojej hodowli ślimaków najwyższych standardów, musi zdać sobie sprawę z tego, że kluczowe znaczenie ma przede wszystkim odpowiednia pasza dla ślimaków. My to wiemy, dlatego w ofercie posiadamy wyłącznie wysokiej jakości produkty gwarantujące powtarzalność i pożądany rozwój masy ślimaków. Wytwarzane z pomocą nowoczesnych maszyn i innowacyjnych technologii pasze AspersaVital+ cieszą się dużą popularnością wśród hodowców w Polsce i za granicą.
Posiadamy szeroki wybór produktów przeznaczonych na każdy etap chowu ślimaków. Wszystkie trzy rodzaje pasz są odpowiednio skomponowane, aby zagwarantować najlepszy przyrost w danym okresie, począwszy od reprodukcji aż do końca tuczu. Komputerowa kontrola procesu produkcji i renoma producenta dają gwarancję, że dostępna u nas pasza dla ślimaków spełni oczekiwania każdego hodowcy, niezależnie od wielkości jego fermy.
Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych pasz i przekażemy cenne wskazówki dotyczące ich stosowania.

Firma jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym o numerze PL1609058p pozwalającym na sprzedaż pasz innym hodowcom.

Wyróżniamy 3 rodzaje pasz:


Pełnoporcjowa pasza przeznaczona do żywienia ślimaków w okresie reprodukcji (worek 25kg)

Pełnoporcjowa pasza przeznaczona do żywienia ślimaków w okresie do 60 dnia życia (worek 25kg)

Pełnoporcjowa pasza przeznaczona do żywienia ślimaków w okresie od 60 dnia życia do końca tuczu (worek 25kg)

Specyfikacja paszy ŚLIMAK – TUCZ:


Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ślimaków z rodzaju Helix Aspersa, hodowanych w parkach z dostępem do roślin zielonych, w okresie intensywnego tuczu po 60 dniu życia. Odpowiednio dobrane i całkowicie ekstrudowane składniki mieszanki, gwarantują równomierny i szybki przyrost masy ślimaków. Obecność w składzie niezbędnych witamin i minerałów umożliwia prawidłowy kształt, strukturę oraz twardość skorupy.  Rygorystyczna kontrola jakości surowców gwarantuje stabilność parametrów i powtarzalność mieszanki. Dzięki procesowi ekstruzji pasze AspersaVital+ mają lepszą strawność, smakowitość i wartość pokarmową. Pasze AspersaVital+ powstały według receptur i wieloletnich doświadczeń hiszpańskich hodowców i zostały przetestowane z sukcesem wśród polskich hodowców.

Zamów online

Skład analityczny:

Białko ogólne 16,7%
Włokno surowe 3%
Tłuszcz surowy 4,3%
Popiół surowy 29,3%
Liz 3c* 1%
Met 3c* 0,37%
Met+Sys 0,56%
Tre 3c* 0,66%
Wapń 12,50%
Sód 0,2%
Fosfor 0,74%
3c* – aminokwasy i ich sole

Specyfikacja paszy ŚLIMAK – ODCHÓW:


Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ślimaków z rodzaju Helix Aspersa, hodowanych w parkach z dostępem do roślin zielonych, w okresie do 60 dnia życia . Odpowiednio skomponowane i całkowicie ekstrudowane surowce  w połączeniu z kompozycją minerałowo-witaminową, gwarantują wytworzenie twardej i wytrzymałej muszli ślimaka.  Dzięki procesowi ekstruzji pasze AspersaVital+ ślimaki lepiej przyswajają składniki pokarmowe przy niewielkim pobraniu paszy przez małe ślimaki (oseski). A mniejsze zużycie paszy to oszczędność dla hodowcy ślimaków. Dodatkowo, różnorodność białek budulcowych sprzyja szybkiemu przyrostowi masy ślimaka.  Rygorystyczna kontrola jakości surowców gwarantuje stabilność parametrów i powtarzalność mieszanki. Pasze AspersaVital+ powstały według receptur i wieloletnich doświadczeń hiszpańskich hodowców i zostały przetestowane z sukcesem wśród polskich hodowców.

Zamów online

Skład analityczny:

Białko ogólne 18,50%
Włokno surowe 4%
Tłuszcz surowy 4,35%
Popiół surowy 20,50%
Liz 3c* 1%
Met 3c* 0,42%
Met+Cys 0,63%
Tre 3c* 0,73%
Wapń 8,50%
Sód 0,20%
Fosfor 0,90%

Specyfikacja paszy ŚLIMAK – REPRODUKCJA:


Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ślimaków z rodzaju Helix Aspersa, hodowanych w parkach z dostępem do roślin zielonych, w okresie reprodukcji . Odpowiednio skomponowane i całkowicie ekstrudowane surowce wysokiej jakości  gwarantują szybką regenerację ślimaka po hibernacji i w trakcie reprodukcji.  Dzięki procesowi ekstruzji pasze AspersaVital+ ślimaki lepiej przyswajają składniki pokarmowe natomiast dodatki minerałowo-witaminowe przyczyniają się do znacznie mniejszej umieralności podczas procesu reprodukcji. Dodatkowo, różnorodność białek budulcowych sprzyja szybkiemu przyrostowi masy ślimaka. Rygorystyczna kontrola jakości surowców gwarantuje stabilność parametrów i powtarzalność mieszanki. Pasze AspersaVital+ powstały według receptur i wieloletnich doświadczeń hiszpańskich hodowców i zostały przetestowane z sukcesem wśród polskich hodowców.

Zamów online

Skład analityczny:

Białko ogólne 20,50%
Włokno surowe 4%
Tłuszcz surowy 6,30%
Popiół surowy 15,80%
Liz 3c* 1%
Met 3c* 0,45%
Met+Sys 0,70%
Tre 3c* 0,80%
Try 3c 26,00%
Wapń 6,70%
Sód 0,20%
Fosfor 0,83%

Producent:

Pasze AspersaVital+ są produkowane na wyłączność  przez Wytwórnię Pasz „LIRA” Sp. z o.o. polską, rodzinną firmą założoną w 1996 r. Gwarancją jakości producenta jest certyfikat ISO 22000. Więcej o producencie tutaj: https://www.lira-pasze.pl

Zamówienia:

   792-515-755 lub 531-336-053

  office@aspersasnails.com

Zamów online

Dostawa kurierem lub poprzez odbiór osobisty w magazynach.
O dostępność na magazynie prosimy pytać telefonicznie.

Ul. Częstochowska 66

Grodziec 46-040 (woj. Opolskie)

 

Jerka Pl. Powstańców 4,

64-010 Krzywiń (woj. Wielkopolskie)