Aspersa

Sprawdź nasz sklep z kosmetykami opartymi na bazie śluzu ślimaka.

Sprawdź

Helix Aspersa Muller

Ostatnia aktualizacja 01/2019
PLN12

I klasa

muszla wywinięta, nie uszkodzona
PLN6

II klasa

muszla niewywinięta lub/i uszkodzona

Helix Aspersa Maxima

Ostatnia aktualizacja 01/2019
PLN8

I klasa

muszla wywinięta, nie uszkodzona
PLN4

II klasa

muszla niewywinięta lub/i uszkodzona

Dlaczego warto nam sprzedać ślimaki ?

Nasza hodowla ślimaków prowadzi całoroczny skup ślimaków afrykańskich na podstawie jasnych i przejrzystych zasad. W wielu miejscach ceny ślimaków są zmienne lub zależą od różnych czynników, natomiast Aspersa Snails International posiada określony cennik, co niezwykle zwiększa wiarygodność naszej firmy. Oferowane przez nas ceny ślimaków są zawsze z góry określone, gdyż szczególnie cenimy sobie uczciwą pracę, opartą na regułach zrozumiałych dla wszystkich stron. Nie mamy nierealnych wymagań co do wagi, wyglądu muszli lub mięsa ślimaka. Chętnie nawiążemy współpracę zarówno z osobami pragnącymi dopiero rozpocząć swoją przygodę z hodowlą, jak i z hodowcami, dla których skup ślimaków afrykańskich to chleb powszedni. Dodatkowo poszukujemy osób zainteresowanych podpisaniem umowy długoterminowej na niezwykle korzystnych warunkach.

Organizacja całorocznego skupu ślimaków.

Aspersa Snails International organizuje całoroczny skup ślimaków z gatunku Helix Aspersa Muller i Helix Aspersa Maxima. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu – nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z hodowlą, transportem czy cenami ślimaków. Dzięki atrakcyjnym cenom ślimaków współpraca z Aspersa Snails International się opłaca! Hodowca może dostarczyć nam określoną ilość ślimaków, a po spełnieniu wyznaczonych kryteriów – ilościowych i jakościowych – otrzymać należną kwotę. Przed całym procesem wymagamy odpowiedniego przygotowania ślimaków – oprócz sprawdzenia, czy spełniają one wymagania, należy również zadbać o to, by były czyste, osuszone i spakowane w specjalne worki. Oferujemy atrakcyjne ceny, a także możliwość przedpłaty po zbadaniu danej partii ślimaków. Transport nie będzie kłopotem, ponieważ w razie problemów związanych z przewozem, dysponujemy własnymi pojazdami.

Współpraca długoterminowa

Dla osób zainteresowanych długoterminową współpracą i gwarancją zbytu zapraszamy do naszej firmy na podpisanie kontraktu na skup ślimaków. Jest to jedyny sposób na pewną i gwarantowaną sprzedaż wyhodowanych ślimaków po określonej cenie i na jasnych, klarownych warunkach. Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty dla początkujących hodowców tj: Startery dla hodowców, Reproduktory, oseski ślimaków i porady techniczne z zakresu założenia i prowadzenia hodowli. Nasi doświadczeni specjaliści służą pomocą.

https://aspersasnails.com/shop/

Hodowla, skup: 792-515-755, 531-336-053


Zespół Aspersa Snails International jest wiodącym hodowcą ślimaków na terenie Polski. Wykazuje etyczne i biznesowe podejście do wszystkich kontrahentów. Mamy świadomość, że ze względu na swoją specyfikę, rynek polski nie jest łatwym miejscem dla hodowców. Ponieważ ślimaki są przede wszystkim towarem eksportowym, niejednokrotnie polscy hodowcy mają problem z tym, w jakich miejscach sprzedawać mięczaki w danym roku. Dlaczego cena jest dużo niższa niż w poprzednich sezonach? Kiedy otrzymają zapłatę za towar? Ze względu na to, że te problemy dotyczą szerokiego grona hodowców, oferujemy klarowne zasady dla każdego, starając się jednocześnie zmieniać polski rynek na bardziej przyjazny biznesowo. Nasze zasady są niezwykle proste: wychodzimy ze starterem dla początkujących (know-how + stado zarodowe) za konkretną, podaną w cenniku stawkę. W zamian za to jesteśmy w stanie zaoferować długoterminową umowę skupu, której cena będzie określona w danym roku. Umowa dotycząca skupu ślimaków jest klarowna i niezwykle prosta. Dodatkowo nie ma w niej zawartych absolutnie żadnych kar umownych. Najważniejsze są dla nas partnerskie stosunki z kontrahentami. Kluczowym jest dla nas także to, aby każdy dostawca spełniał nasze jakościowe wymagania i warunki. Dużą korzyścią są również terminy związane z płatnościami. Dotrzymujemy każdego terminy oraz jako jedni z nielicznych stosujemy pięćdziesięcioprocentowe przedpłaty przy odbiorze ślimaków.